گروه تبلیغاتی

و خدمات کامپیوتری ریرا

هر روز تازه تر می شویم

 

اطلاعات تماس
تهران، قلهک، خیابان یخچال، پلاک 77
riragroup.net@yahoo.com
22633433
Follow Us

تابلوهای تبلیغاتی

امروزه تابلوهای تبلیغاتی نقش مهمی را در بازاریابی ایفا می کنند که این امر خود تبلیغات خوبی برای شما محسوب می شود. تابلو مغازه در عین سادگی می بایست درون مغازه را برای عابرین توصیف کند یعنی هنگامی که نوشته ی روی تابلو را می خوانند یا تصویری را می بینند در نگاه اول باید متوجه شوند در این مغازه چه کالاهایی به فروش می رسد. پس برای انتخاب جمله، کلمه، متن متحرک، تصویر، انیمیشن و … بر روی تابلو تبلیغاتی بهتر است از متخصصین و طراحان تابلوهای تبلیغاتی مشاوره بگیرید.

تاریخچه تابلو سازی

در گذشته ساختن تابلو با محدودیت هایی رو به رو بوده است ولی با پیشرفت تکنولوژی در زمینه تابلو سازی نیز پیشرفت های چشمگیری صورت گرفته است .

امروزه با افزایش فضای رقابتی در حرفه های مختلف افراد برای شناساندن خود و حرفه شان به دیگران ، نیازمند انواع مدل های معرفی وتبلیغاتی هستند . از جمله مهمترین کارهایی که می توان در این زمینه انجام داد طراحی ، ساخت و نصب انواع گوناگون حروف برجسته، تابلو ها وبیلبوردها می باشد .

اهمیت تابلوهای تبلیغاتی

اهمیت این موضوع را می توانید با گشتی در شهر دریابید . تابلوها و بیلبوردهایی در اندازه ها و رنگهای مختلف نگاه شما را به خود جذب می کنند و حتی گاهی دیدن یک تابلو جذاب و زیبا لحظاتی توجه شما را  به خود جلب می کند و یا حتی برندی را در ذهن شما ماندگار می کند .

توجه به گرافیک ، رنگ ، اندازه ، نورپردازی ، جنس و … در طراحی و ساخت یک تابلو می تواند حتی در ناخودآگاه افراد تاثیرگذار باشد و کار تبلیغات و جذب مشتری را انجام دهد.

همچنین موارد زیادی از جمله زمان ساخت و مد روز ، محل نصب و مکان جغرافیایی ، شکل و داستان برند ، درجه نور و روشنایی فضا ، سلیقه و نظر افراد ، هزینه مورد نظر شما و … در این میان نقش دارند .

انواع تابلوهای تبلیغاتی

مراحل اجرای تابلوی شما

سوالات متداول

تبلیغات محیطی چیست؟

به هر تبلیغی كه در محیطی بیرون از خانه به چشم می خورد تبلیغات محیطی گفته می شود، تبلیغات محیطی شامل بیلبوردها، استرابوردها، تبلیغات روی اتوبوس، مترو و … می شود.

زمان طراحی تابلو به چه صورت است ؟

یک الی دو روز کاری

مبنای محاسبه قیمت چیست؟

برای انواع حروف برجسته (چلنیوم استیل وکیوم و …) مبنای محاسبه بر حسب متر محیط حروف می باشد و برای کامپوزیت، ترمووود و لایت باکس بر مبنای متر مربع می باشد.

نحوه عقد قرارداد به چه صورت است؟

پس از طراحی و تایید پیش فاکتور توسط کارفرما, قرار داد اجرایی تنظیم و به امضای طرفین می رسد ۳۰٪ مبلغ قرار داد به عنوان پیش پرداخت والباقی پس از نصب و تحویل پروژه به کارفرما تسویه می گردد.

هزینه طراحی تابلو چقدر است؟

هزينه طراحي متناسب با نوع طرح (پر حجم بودن يا ساده بودن) ونياز به طرح سه بعدي داشتن متغير خواهد بود.لازم به ذكر است در طراحي هاي ساده كه فقط نوشته و عكس مربوطه لازم است هزينه اي دريافت نميشود و گروه تبليغاتي ریرا در صورتي كه اجراي طرح راهم به عهد داشته باشد معمولا هزينه طراحي را در نظرنخواهيم گرفت.

روش تشخیص فلکسی خوب چیست؟

براي تشخيص كيفيت فلكس بيشتر بنا به تجربه خواهد بود ويا با قرار دادن دو نمونه كنار هم و مقايسه ضخامت و كدر يا روشن بودن فلكس ويا مقايسه تراكم تار پود(برخي بنرهاي چيني كه تحت ليسانس آلمان ساخته ميشوند بدون تار و پود و به صورت يك دست هستند كه كيفيت قابل قبولي دارند).از موارد مهم براي كيفيت فلكس مقاوم بودن آن نسبت به نور خورشيد خواهد بود كه اصطلاحا uv مناسب بايد داشته باشد

تا دربرابر اشعه هاي نور خورشيد تردد و شكننده نشود.

برای سوالات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید

** تماس با ما **