گروه تبلیغاتی

و خدمات کامپیوتری ریرا

هر روز تازه تر می شویم

 

اطلاعات تماس
تهران، قلهک، خیابان یخچال، پلاک 77
riragroup.net@yahoo.com
22633433
Follow Us

خدمات آموزشی و تحصیلی

خدمات مقاله

در سال ۲۰۱۳ محققین ایرانی با تولید بیش از ۲۷ هزار مقاله موفق به کسب رتبه بیستم در تولید علم جهانی شده اند. رتبه ای که نشان از همت و تلاش فراوان محققین گرانقدر کشورمان دارد و با توجه به حجم بالای تحقیقات و پژوهشهای صورت گرفته در کشور انتظار می رود این رتبه ارتقاء بیشتری یابد.

داشتن یک مقاله تخصصی در ژورنالهای معتبر (ISI یا ISC) کار چندان ساده ای نیست به همین دلیل اگرچه تمامی رساله یا تز ها و پژوهشهای صورت گرفته در کشور پتاسیل استخراج حداقل یک مقاله با کیفیت بالا را دارند، بسیاری از آنها به مقاله مناسب جهت چاپ تبدیل نمی شوند.

یک تحقیق علمی ارزشمند، استخراج مقاله از آن، نگارش آن بر مبنای استانداردهای جهانی، تصحیح، ویرایش و انتخاب ژورنال مناسب، تغییر فرمت مقاله بر اساس فرمت ژورنال انتخابی و ارسال مقاله،  تغییرات مدنظر داوران و پاسخ به سئوالات آنها و در نهایت چاپ یک مقاله علمی فرآیندی دشوار است که می تواند ماهها به طول بیانجامد و با توجه به موانع موجود، بسیاری از محققین زمان، حوصله و انرژی کافی برای طی این پروسه را ندارند، از دیگر سوی داشتن یک مقاله علمی معتبر برای فارغ التحصیلان مقاطع تحصیلات تکمیلی اجتناب ناپذیر است و علاوه بر اعتبار جهانی و ارزش معنوی آن که نشر دانش می باشد جهت اخذ پذیرش از دانشگاههای خارج از کشور و قبولی در مصاحبه دکتری و حتی یافتن شغل ضروری است.

ترجمه

خدمات ترجمه آنلاین متون،ترجمه ISI، ترجمه دانشجویی، ترجمه مقاله، ترجمه تحقیق، ترجمه چکیده پایان نامه های دانشگاهی، ترجمه همزمان بصورت شفاهی با هدفون، اعزام مترجم یا ترجمه تلفنی، ترجمه چند رسانه ای صوتی و تصویری و زیرنویس فیلم، دارالترجمه رسمی و ترجمه رسمی مدارک تحصیلی و دانشگاهی و اسناد تجاری با تاییدیه دادگستری و قوه قضاییه و وزارت خارجه، ترجمه ناجیت، ترجمه وب سایت و ترجمه شرکتی و سازمانی از دیگر خدمات گروه خدمات آموزشی و تحصیلی ریرا می باشد

خدمات ترجمه ریرا

ترجمه نامه ها و مكاتبات و تجاری، ترجمه اسناد و مناقصه ها، ارائه خدمات ترجمه نمایشگاه های بین المللی، ترجمه تلفنی طرف های تجاری ، ترجمه مراودات روزمره شرکت ها، بنگاه های اقتصادی و تجاری و بطور کل ترجمه اداری و بازرگانی از خدماتی است كه در ايران ترجمه در حال انجام است.

با وجود نزدیکتر شدن فاصله‌ها بین مردمان و فرهنگ‌های نقاط مختلف جهان که از آن به عنوان پدیده دهکده جهانی یاد می‌کنند و استفاده از زبانهای بین‌المللی همانند زبان انگلیسی، عربی، چینی، روسی، فرانسه، آلمانی و … برای فروش کالاها یا ارائه خدمات خود به مشتریان خارجی نیاز به صحبت کردن به زبان آنها و در نظر گرفتن فرهنگ و رسوم متفاوت آنهاست. این امر نشان دهنده آن است که موفقیت هر تولیدکننده یا شرکتی محدود به تعداد مشتریانی می‌شود که کالاها یا خدمات خود را به زبان آنها و متناسب با فرهنگ آنها ارائه می‌کند. با کمک ترجمه و ارائه کالاها و خدمات به زبان مشتریان خود و متناسب با فرهنگ آنها، می‌توانید تجارت و کار خود را گسترش داده و آن را جهانی نمایید.

با توجه به رشد روزافزون اطلاعات و ارتباطات در زمینه امور تجاری و بازرگانی و تبدیل روشهای سنتی به مدرن برای انجام این امور، نیاز به خدمات و سرویسهایی جدید در این زمینه در جامعه حس میشود.

از آنجایی‌که بسیاری از سازمانها و موسسات به همراه نهادهای آموزش و پژوهشی همیشه نیاز دارند تا بطور ثابت منابع و مطالب متنوع و گوناگونی را ترجمه و در اختیار داشته باشند، در ایران ترجمه بر آن شدیم تا مجموعه خدماتی تحت عنوان ترجمه سازمانها و موسسات ارائه دهیم.

هم‌اینک نیز اعلام می‌کنیم با تعداد کثیری از مترجمین خود و خدمات متنوع ترجمه، آمادگی داریم تا به صورت پروژه ای، یا قراردادی و پیمان‌کاری و با امضای تفاهم‌نامه، کلیه امور مربوط به ترجمه این دست از سازمانها و نهادها و موسسات دولتی و خصوصی را بصورت تضمینی را به انجام برسانیم.

ترجمه کتاب و مجلات يكی از نيازهای مهم در حوزه كاری نشريات و انتشارات در سراسر جهان می باشد.

خدمات ترجمه کتاب

كليه نشريات و انشارات این روزها ترجمه کتاب به زبان های مختلف را در صدر کارهای خود قرار داده اند.بگونه ای که در خیلی از کشورها، کتاب های ترجمه شده معمولاً برابر با کتاب های اصلی همان کشور و گاهی نیز بیشر می‌باشد. تعدادی از کتاب های ترجمه شده توسط مترجمین ریرا بخصوص در رشته های مهندسی به چاپ رسیده و در کتاب فروشی های سراسر کشود عرضه شده است.

خدمات ترجمه مجلات

مجلات نیز براي پر كردن صفحات خود براي خوانندگانشان نياز ويژه و دائم به ترجمه و مترجميني دارند كه به صورت روزانه، هفته ای، ماهانه محتوایی را برای چاپ در مجله ترجمه نمایند.

خدمات ترجمه چند رسانه ای (Multimedia)

  • ترجمه فایل های صوتی
  • ترجمه فایل های تصویری
  • ترجمه فیلم و زیرنویس
  • ترجمه بروشور و تیزرهای تبلیغاتی آنلاین
  • ترجمه نرم افزارهای آموزشی
  • ترجمه سی دی های آموزشی و علمی
  • ترجمه پادکست (Podcast)
  • پیاده سازی متن پروژه های دانشجویان زبانهای خارجی

ترجمه وب سایت و بصورت کلی وب سایت های چندزبانه، این روزها دیگر از ضروریات هر تجارت بین المللی است. امروزه قريب به اتفاق سايت های موفق در عرصه بين المللی از دو يا چند زبان درطراحی سايت بهره ميبرند. مشتريان كالاها و خدمات نيز براي دستيابی به محصول و خدمات مورد نياز خود، اولين گزينه ای را كه براي تحقيق استفاده ميكنند اينترنت است. حتي ميتوان گفت كه مشتريان با نگاه به سايت شما درباره كالا يا خدمات شما قضاوت خواهند كرد.

بومی سازی وب سایت (Localization)

با توجه به شناخته شدن زبان انگليسی به عنوان زبان رسمی بين الملل و همچنين همسايگی ما با كشورهاي عرب زبان از جنوب و روسیه از شمال و ترکیه و اتحادیه اروپا، به نظر ميرسد ترجمه وب سایت و معرفی محصولات و خدمات به زبانهای انگلیسی، روسی، ترکی استانبولی و بخصوص عربی يكي از اولويت های اصلی هر شركت تجاری، خدماتی و یا توليدی است كه ميخواهد پا در عرصه تجارت و خدمات بين الملل بگذارد.

خدمات ترجمه وب سایت

  • ترجمه وب سایت به زبانهای انگلیسی، عربی، روسی، چینی و سایر زبانها
  • ترجمه محتوی سایت، شامل اخبار و مطالب سایت های خبری و آموزشی
  • ترجمه وب سایت و بومی سازی نرم افزارهای چند زبانه
  • عقد قرارداد ترجمه وب سایت بصورت پیمانکاری یا پروژه ای با سایت های علمی و خبری که روزانه مطالب ترجمه شده منتشر می‌کنند
  • ترجمه وب سایت های تولیدی و تجاری و انتشار محتوی ترجمه شده در سایت
 • بررسی و مطالعه ترجمه وب سایت توسط چند کاربر و مترجم Native بعد از پایان کار

ترجمه تخصصی رشته های دانشگاهی

ترجمه دانشجویی تخصصی در رشته های دانشگاهی پزشکی و دندانپزشکی، روانشناسی، جغرافیا، حقوق، شیمی، علوم اجتماعی، علوم پایه، کامپیوتر و آی تی، حسابداری، عمومی، مکانیک، هنر، زیست، ادبیات و زبانشناسی، اقتصاد، ورزش، برق و الکترونیک، اسناد تجاری و بازرگانی، متالوژی و مواد، کشاورزی و صنایع غذایی، نفت و گاز و پتروشیمی، زمین شناسی و معدن، فقه و علوم اسلامی، صنایع، فلسفه، عمران، مالی، سیاسی، مدیریت، معماری و … در گروه خدمات آموزشی ریرا انجام می‌پذیرد.

خدمات ترجمه دانشجویی

  • ترجمه دانشجویی مقالات
  • ترجمه چکیده پایان نامه ها
  • ترجمه دانشجویی پایان نامه ها
  • ترجمه مدارک تحصیلی دانشجویی
  • ترجمه تخصصی مقالات دانشجویی بر اساس استانداردهای بین المللی ISI و IEEE
  • ترجمه مباحث پژوهشی دانشگاه ها
  • ترجمه فارسی به انگلیسی پایان نامه های دانشجویی برای خارج از ایران
  • ترجمه نشریات دانشجویی
  • ترجمه همزمان سمینارهای دانشجویی
  • ترجمه دانشجویی رسمی و غیر رسمی مدارک برای Apply
  • ترجمه چند رسانه ای CD و DVD دانشگاهی

 

برگزاری دوره های آموزشی الکترونیک

پیاده سازی سامانه آموزش الکترونیکی مزیت هایی مانند افزایش کمی و کیفی آموزش، حذف مکان فیزیکی آموزش برای پراکندگی جغرافیایی، آموزش در هر زمان و هر مکان را دارد، ولی برای پیاده سازی آن مدیران دغدغه های ذیل را دارند.

 • نبود زیرساخت سخت افزاری و نرم اقزاری برای راه اندازی آموزش الکترونیکی
 • نبود محتوای الکترونیکی جهت برگزاری دوره های آموزشی
 • نبود نیروی انسانی کافی و خبره برای مدیریت، برگزاری و پشتیبانی دوره های آموزشی
 • نبود مدرس آموزش دیده و آشنا با آموزش الکترونیکی در جهت نظارت بر دوره های آموزشی

ما دربرگزاری دوره های آموزشی الکترونیکی با ارائه خدمات متنوع، دغدغه های شما را مرتفع می کنیم. ریرا متعهد به تامين زیرساخت سخت افزاری و نرم افزاری مناسب برای شما است. ما بانک محتوای الکترونیکی خود را جهت انتخاب شما آماده کرده ایم. كافي است دوره آموزشی خود را انتخاب كنيد بعد از آن تیم اجرایی ریرا، مدیریت و برگزاری دوره های آموزشی برای فراگیران  شما را بر عهده خواهند گرفت. و در تمام مدت زمان برگزاري دوره آموزشي، مدرسی خبره، نظارت بر دوره آموزشي را انجام خواهد داد.