گروه تبلیغاتی

و خدمات کامپیوتری ریرا

هر روز تازه تر می شویم

 

اطلاعات تماس
تهران، قلهک، خیابان یخچال، پلاک 77
riragroup.net@yahoo.com
22633433
Follow Us

خدمات هنری

گروه تبلیغاتی و خدمات کامپیوتری ریرا

فیلم سازی

فیلمسازی ، هنری است در پی کشف و ضبط تصویری حوادث و رویدادهای زندگی که گاه مبتنی بر واقعیت وگاه توام با خیال پردازی میباشد. فیلمساز می باید با ترکیب خاص تصاویر مفهومی گویا و عرضه آنها توام با صدا که با طرح مفاهیم گوناگون انسانی به صورت بیانی ویژه در عرصه هنر تجلی یابد را خلق کند. 

خدمات فیلم سازی ریرا

عکاسی

عکس ها جزء مهمی از مقالات و محتوای توصیفی را تشکیل می دهند آنها ضمن افزود زیبایی به متن ، کمک شایانی به درک مطلب توسط خواننده می کنند چرا که گاه یک عکس را میتوان جایگزین تعداد زیادی از جملات بیرون نموده و مفاهیم مورد نظر را به خواننده تفهیم یا القا نمود.  امروزه مردم به دلیل گرفتاری ها در زمان محدود به رابطه بیشتر دوست دارند بخوانند با در نظر گرفتن این موارد اهمیت این پژوهش آشکار می گردد.

خدمات عکاسی ریرا

تدوین فیلم

تدوین تیزر تبلیغاتی و فیلم های تبلیغاتی

تدوین تیزر تبلغیاتی با توجه به نیاز مشتری متفاوت و مختلف است.
تضمین مجموعه ریرا بررسی دقیق و حرفه ای راش های گرفته شده و آنالیز توسط کارشناسان تدوین و بکاگیری افکت های مورد نظر ، لوگوی مد نظر ، توضیحات مخصوص معرفی محصول و … می باشد.
خلاقیت مهمترین عامل در پایان بندی و تولید خروجی نهایی یک تیزر تبلیغاتی است.
داستان در تیزرهای تبلغیاتی نقش تعیین کننده را ایفا میکند. که باید داستانی خلاق و ایده ای نو باشد که ما با داشتن تیم حرفه ای ایده پردازی این امکان را نهایی کرده ایم.

تدوین فیلم صنعتی

ساخت یک فیلم صنعتی نقش بسزایی در تولید و همچنین فروش در بازارهای داخلی و خارجی ایفا می کنند چراکه یک فیلم مستند صنعتی بازگو کننده تمامی مراحل تولید  است.

گروه ریرا با توجه به نیازهای مشتری و انتظاراتی که مشتری از یک فیلم صنعتی خوب دارد همه همت خود را برین گذاشته که قبل از تولید یک فیلم صنعتی و یا مستند صنعتی با مشاورین برند مورد نظر چندین جلسه برای فهم بهتر کار و جلوگیری از اشتباهات پیش آمده در تدوین نهایی خواسته مشتری را اعمال کند تا بهترین نتیجه و خروجی را در کمترین زمان ممکن با ایده ها و خلاقیت بهتر تحویل کارفرمای محترم دهد.

ساخت موشن گرافیک و مزیت های آن

تکنیک موشن گرافیک در رسانه و ساخت تیزر، کاربردهای زیادی را دارد. از جمله ساخت تیتراژ پایانی فیلم ها، طراحی هویت های سازمانی برای کلیه شرکت ها و کسب و کارها، ساخت ووله های تبلیغاتی، ساخت موشن های جشنواره ای و فستیوالی و …

از مزیت های اصلی ساخت موشن گرافیک می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. تاثیر گذاری سریع در بیننده
  2. انتقال پیام ویدئو در زمان کمتر به بیننده
  3. به طبع با کمتر شدن زمان ساخت تیزر هزینه ها کاهش می یابد
  4. کاربرپسند بودن این تکنیک
  5. نتیجه پذیر بودن این تکنیک

گویندگی و ضبط صدا

گویندگی تیزر تبلیغاتی

گویندگی تیزر تبلیغاتی در بسیاری موارد از ساخت ویدیوی آن هم مهتر است. یک تیزر تلوزیونی خوش ساخت تنها زمانی می تواند یک محصول ایده آل تبلیغاتی محسوب شود که در کنار چشم نواز بودن گوش نواز هم باشد . یکی از راه های موثر جذب مشتری توسط ایده های تبلیغاتی اعتبار بخشیدن به آن از طریق استفاده از صداهای آشنا و ماندگار است. یک گوینده تیزر با صدای آشنا و مسلط بر فنون این کار می تواند حس اعتماد مخاطبان را به محصول جلب کند.

ضبط صدای سفارشی رسمی

ضبط پیغام انتظار برای تلفن گویا

ضبط صدا برای سانترال

ضبط صدای تلفن گویا

ضبط و سناریو پیامک صوتی

ضبط صدا برای مراکز تلفن و چارت های گویا

ضبط صدا آسانسور

ضبط نریشن های مناسبتی

اصلاح صدا

افزایش کیفیت و نرمیم صداهای آسیب دیده و ضعیف از جمله خدمات گروه هنری ریرا می باشد.

نکاتی که قبل از سفارش اصلاح صدا باید بدانید:

  • اگر بخش سالم صدا  نسبت به بخش آسیب‌دیده صدا کمتر از دو برابر باشد ضمانتی برای ترمیم فایل نمی‌شود.
  • اگر در صدای ضبط شده نویز با طیفی از فرکانس‌های متغیر ( مانند نویز DC میکروفون یا صدای کولرگازی و…) وجود داشته باشد فقط می‌توان صدا را بهبود داد و صداهای اضافی به صورت کامل حذف نمی‌شود.
  • خش‌هایی از صدا که دیستورت (Distorted) شده باشند قابل بازیابی نیستند.